İSTANBUL SARIYER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

R. Güney Kıldıran Ortaokulun´a Etwinning Ulusal Kalite Ödülü ...

R. Güney Kıldıran Ortaokulun´a Etwinning  Ulusal Kalite Ödülü ...

İlçemiz R.Güney Kıldıran Ortaokulu, gerçekleştirdikleri eTwinning projesiyle Ulusal Kalite Etiketi almaya hak kazanmış olup Okul müdür Sevinç HARÇ ve İngilizce Öğretmeni Sema KIR ödüllerini, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim TAHMAZ’ın ellinden aldılar.

Etwinning kapsamında gerçekleştirilen projelerin kaliteleri Ulusal çapta ulusal kalite etiketi ile değerlendirilmektedir. 
Ödül alanların başarılarının yaygınlaştırması ve daha fazla öğretmenin eTwinning platformuna kaydolması, ulusal ve uluslararası eTwinning projelerine dahil olması bakanlığımız tarafından hedeflenmektedir. 

R. Güney Kıldıran Ortaokulumuzda gerçekleştirilen, “How to live and eat to be fit.” adlı Etwinning projesi; Öğrencilerde sağlıklı yaşam bilincinin oluşturulması ve geliştirilmesi amacıyla hazırlanmış olup, Türkiye ve Polonya’nın ortaklığı ile 25.06.2016 tarihinde başlatılmıştır. Romanya ve Fransa’nın katılımıyla proje hedeflerine adım adım ulaşılmıştır. Proje sürecinde öğrenciler kendi yemek ve beslenme kültürlerini yabancı ortaklarına tanıtmış ve onların beslenme kültürlerini tanıma olanağı bulmuştur. Proje öğrencilerin derse ve İngilizceye olan tutumlarını, dili kullanma becerilerini, diğer kültürlere olan bakış açılarını ve özgüvenlerini olumlu yönde etkilemiştir.

Kurum Müdürümüzü ve öğretmenimizi başarılarından dolayı tebrik ederiz...

02-07-201802-07-201802-07-201802-07-2018

Çayır Caddesi No5 Baltalimanı Mahallesi / Sarıyer / İstanbul - 0212 229 41 77 78

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.